Hasco-Lek Mensil to tabletki na potencję dla mężczyzn. Preparat zawiera sydenafil. Bardzo skuteczną i dokładnie przebadaną substancję, która wspomaga uzyskanie i utrzymanie erekcji. Tabletki można rozgryźć lub żuć. Nie ma potrzeby popijania ich wodą, dzięki czemu można je zażyć w dyskretny sposób.

Mensil cena i dostępne opakowania

Lek dostępny jest bez recepty i nie podlega refundacji.  Ma postać tabletek i jest sprzedawany w następujących opakowaniach:

  • 2 tabletki
  • 4 tabletki
  • 8 tabletek

Cena za opakowanie zawierające 4 tabletki to ok.13 zł a 8 tabletek ok. 23 zł. Opakowanie zawierające 2 tabletki kosztuje poniżej 10 zł.

Skład preparatu i wskazania do stosowania

Jedna tabletka zawiera 25 mg cytrynianu syldenafilu  oraz substancje pomocnicze. Mensil (https://www.apteka-familia.pl/mensil-0-025g-4tabl-dorozgr-izucia.html) przeznaczony jest dla mężczyzn borykających się z zaburzeniami erekcji. Podstawowym wskazaniem jest niezdolność do erekcji lub niezdolność do utrzymania erekcji podczas współżycia seksualnego.

Przeciwwskazania

Lek wydawany jest bez recepty, tym niemniej istnieją przeciwskazania do jego przyjmowania. Należą do nich m.in.:

  • alergia lub nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu
  • choroby układu sercowo-naczyniowego tj. niestabilna dławica piersiowa czy ciężka niewydolność serca
  • niedawno przebyty udar bądź zawał mięśnia sercowego
  • utrata wzroku w jednym oku na skutek przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego
  • stosowanie inhibitorów PDE5

Dawkowanie

mensil lek na potencję

Mensil przeznaczony jest dla dorosłych mężczyzn (powyżej 18 roku życia). Zalecane przez producenta dawkowanie to 1 tabletka (25 mg) zażyta na czczo godzinę przed planowanym stosunkiem seksualnym. Połknięcie tabletki w trakcie posiłku może opóźnić wystąpienie działania terapeutycznego. 

Zwiększenie dawki możliwe jest jedynie za zgodą lekarza i w uzasadnionych przypadkach. Ewentualna modyfikacja dawki  musi uwzględniać indywidualną ocenę stanu pacjenta. 

Mensil  – opinie

Zadowoleni pacjenci podkreślają jego skuteczność i niezawodność. Jak twierdzą to rewelacyjny lek, który zmienił ich życie na lepsze.